Fri frakt over 699,-

100 dagers åpent kjøp*

14 dagers fri retur

  • Fiske
  • Jakt
  • Friluftsliv
  • Herre
  • Dame
  • Barn

Sesongens varer er her! 🆕 

Blaser Futteral Lær Blaser
Blaser Futteral Lær Blaser
Blaser Futteral Lær Blaser

BlaserBlaser Futteral Lær

Produktet er utgått

Produktet er dessverre utgått og er derfor ikke tilgjengelig for kjøp. Har du spørsmål om produktet, er du velkommen til å kontakte vår kundeservice.
  • Fri frakt over 699,- Fri frakt over 699,-
  • 100 dagers åpent kjøp og fri retur 100 dagers åpent kjøp og fri retur
  • Lynrask levering Lynrask levering

Produktbeskrivelse

Blaser våpenfutteral i skinn forener de høyeste standarder for kvalitet, stil og funksjonalitet. Dette er det perfekte valget for jegere som ønsker det aller beste for sitt jaktvåpen. Futteralet er laget av fineste okseskinn, et materiale som er kjent for sin slitestyrke og tidløse estetikk. Over tid vil skinnet utvikle en unik og vakker patina.

Futteralet har et robust bærehåndtak for enkel håndtering, samt en sentrert skulderrem med myk polstring for maksimal bærekomfort. Hovedrommet i futteralet er delt inn i to seksjoner med en polstret skillevegg. Det ene rommet er fôret med mykt sherpa-materiale av høy kvalitet for å beskytte jaktvåpenet ditt mot riper og støt.

For å ivareta sikkerheten og forhindre uautorisert tilgang, er hovedrommet utstyrt med en låsbar glidelås. En kombinasjonslås følger med i esken.

Den pregede Argali-logoen på forsiden og på skulderputen gjør futteralet til et ekte blikkfang. En enestående kombinasjon av førsteklasses materialer, intelligent organisering og stilrent design.

  • Riflefutteral fra Blaser
  • Hovedrom med skillevegg
  • Et rom fôret med fuskepels for beskyttelse av våpenet
  • Utside i lær av høy kvalitet
  • Lengde: 128 cm
Varenr.::
FS661942

Kundeservice

© 2026