Fri frakt over 699,-
100 dagers åpent kjøp og fri retur
Lynrask levering
Produktbeskrivelse
Honey Moon fra Ticket to the Moon er en romslig hengehøye med god plass til opptil to personer. Hengekøyen er laget av fallskjerm-materiale (silke nylon) som tilpasser seg kroppen din. Dette fallskjermstoffet er både solid og svært komfortabelt, en flott kombinasjon av elastisitet og pusteevne. Hengekøyen er ideell for sporadisk avslapping, tur i skog og mark, jakt, fiske og selvfølgelig en middags lur. Man kan sitte oppreist med ryggstøtte om opphengspunktene samles, ligge tilnærmet flatt ved å legge seg ca. 30 grader skrått i hengekøyen.
Om man planlegger overnatting bør man stramme hengekøya slik at den er horisontal før man legger seg i den. Det anbefales å bruke liggeunderlag og evnt. en tynn ryggsekk/klær etc. under liggeunderlaget for å flate ut profilen på hengekøya. Man ligger da tilnærmet horisontalt. Den boble versjonen gir god beskyttelse mot insekter og vær/vind på grunn av h øyere sidevegger. Den er motstandsdyktig mot råte og rask å tørke (maskinvask 30 ° C).
Den pakkes inn i sin egen halvmåneformede pose for lagring og transport, og monteres veldig enkelt ved hjelp av opphengstauet.
- Karabiner, tau og "sleeve" (et trekk du kan feste utenpå hengekøyen når den ikke er i bruk) følger med
- Søm: Trippelsømmer (nylon)
- Max belastning: 300kg
- Lengde: 500cm
Bredde: 300cm - Materiale: Fallskjerm Silke Nylon med rustfrie stålkroker
- Vekt: 2365g