Ikke på lager
Fri frakt over 699,-
100 dagers åpent kjøp og fri retur
Lynrask levering
Produktbeskrivelse
Gunnar The Goby R2F fra Westin er et hyperrealistisk agn designet for å imitere en kutling, en vanlig matkilde for gjørs og abbor i europeiske innsjøer og elver. Denne ferdigriggede versjonen (R2F) er klar til bruk rett ut av pakken og er ideell for sakte jigging med raske bevegelser langs bunnen. Gunnar The Goby kan brukes med moderne bunnfisketeknikker for å målrette gjørs og abbor.
Gunnar etterligner svømmebevegelsene til en ekte kutling, og sklir lett mellom steiner. Den lander alltid på de fleksible brystfinnene, akkurat som en ekte fisk, i en perfekt "krokingsposisjon", klar til å bli slukt av en fisk. Den superskarpe kroken er beskyttet av en integrert "weed guard" for å unngå at men setter seg fast så lett. Agnet er laget av giftfrie materialer og er fri for ftalater.
Med fotoprint og håndmalte detaljer har Gunnar The Goby et naturtro utseende som selv den mest forsiktige fisken vil bite på. Den raske halebevegelsen og den fete kroppen skaper en uimotståelig bevegelse i vannet. Enten du fisker i ferskvann eller saltvann, vil Gunnar The Goby R2F gi deg fangst.
- Hyperrealistisk design
- Etterligner bevegelsene til en ekte Round Goby
- Ideell for jigging etter gjørs og abbor
- Super skarp krok med weed guard
- Fri for giftige ftalater
- Modell: Gunnar The Goby R2F
- Type: Gummibete / Jigg
- Ferdigrigget (R2F)
- Krok: Super skarp
- Materiale: Blyfri
- Miljøvennlig
- Antall i pakken: 1stk
| Lengde | Vekt | Krokstørrelse | Flyteevne | Antall i pakken |
| 8 cm | 9 g | 1/0 | Sinking | 1 |
| 8 cm | 12 g | 1/0 | Sinking | 1 |
| 10 cm | 17 g | 3/0 | Sinking | 1 |
| 10 cm | 21 g | 3/0 | Sinking | 1 |